pożyczki bez bik i krd

pożyczki bez bik i krd

Niemal każdego dnia jesteśmy tak zajęci w miejscu pracy i domu, że coraz gorzej znaleźć nam czas na realizowanie jakichkolwiek spraw urzędowych. Z tego powodu nesamowicie cenimy sobie takie oferty, które potrzebują od nas minimum zaangażowania. Im mniej formalności i bezcennego czasu będzie to od nas wymagało, tym bardziej ochoczo zgodzimy się skorzystać z wybranej oferty, pożyczki bez bik i krd

Natępnym ciekawym ułatwieniem na rynku usług finansowych jest pożyczka na sms. Jest to pożyczka przeznaczona dla każdego, kto skończył 20 lat. Górnym półapem wiekowym jest często 70 lat. Dodatkowym warunkiem koniecznym do spełnienia jest brak złej historii kredytowej. Wniosek o taką pożyczkę składa się w prawdziwie ekspresowym tempie - musimy wysłać sms pod wskazany numer. W treści sms dopisujemy imię i nazwisko, adres i kwotę pożyczki. Przeważnie w ciągu 48 godzin skontaktuje się z nami konsultant i udzieli wszelkich potrzebnych informacji związanych z pożyczką.
Krótki czas i łatwość w uzyskaniu pożyczki wiążą się z bardzo szybkimi procedurami sprawdzania naszej tożsamości.

Jeśli pomyślnie je przebrniemy, pieniądze możemy dostać jeszcze tego samego dnia. Na czym te formalności polegają? Może to być weryfikacja poprzez rachunek osobisty. Przelewamy ze swojego konta na wskazany rachunek symboliczną kwotę, na przykład złotówkę. Tym sposobem potwierdza się, czy dane umieszczone we wniosku pokrywają się z danymi posiadacza rachunku bankowego. W tym miejscu możemy liczyć na bardzo szybkie przelanie pożyczki na rachunek. Innym sposobem może być przesłanie faksem lub mailem kserokopii dwóch dokumentów ze zdjęciem i wyciągu z rachunku osobistego. Jeśli potwierdzenie tożsamości jest ostatecznym warunkiem, gotówka może zostać nam przyznana nawet w przeciągu czasu liczonego w minutach od złożenia wniosku. Procedury sprawdzające odbywa się tylko raz, jeśli więc kolejny raz będziemy chcieli uzyskać pieniądze w tej samej instytucji, wystarczy tylko kolejny wniosek.

Pożyczka przez sms może być udzielona nawet przed podpisaniem umowy. Gotówkę otrzymamy wyłącznie na podstawie procedury sprawdzonej tożsamości, a odpowiednie dokumenty do podpisania zostaną dostarczone do nas po wszystkim. W przypadku nieznanych firm specjalizujących się w takich pożyczkach koniecznie musimy zachować sporą czujność, czy przypadkiem taka oferta nie jest zwyczajną próbą wyłudzenia. Najgorszym minusem takiej pożyczki jest duże oprocentowanie.

Website URL: http://gplus.com
Live Webcast